Τρίτη, 13 Δεκεμβρίου 2011 02:00

Σημαντικές οι δράσεις για το Επώνυμο Ελληνικό Κρασί στο πλαίσο της έκθεσης Xenia

Τρία ιδιαίτερα σημαντικά δρώμενα πραγματοποιήθηκαν στα πλαίσια της Xenia & Οίνος από τον Σύνδεσμο Ελληνικού Οίνου. Υπογραφή του Πρωτοκόλλου Συνεργασίας του Συνδέσμου μας με το Ξενοδοχειακό Επιμελητήριο Ελλάδας παρουσία του Υπουργού Πολιτισμού κ. Γερουλάνου, του Υφυπουργού Αθλητισμού κ. Νικητιάδη και άλλων σημαντικών παραγόντων της πολιτικής και του ξενοδοχειακού κλάδου. Εκδήλωση με θέμα "Η Ελλάδα μετά την Κρίση - ανασυνθέτοντας το Εθνικό μας Προϊόν" παρουσία  σημαντικών παραγόντων της Δημόσιας Διοίκησης και των Επιχειρήσεων με στόχο την ανάδειξη ως εθνικού προϊόντος του ενιαίου συνόλου: Τουρισμός, Πολιτισμός, Προϊόντα Ποιότητας της ελληνικής γης, Προβολή καλών πρακτικών για το ποιοτικό Επώνυμο  Ελληνικό Κρασί στις μονάδες εστίασης και φιλοξενίας. Μπορείτε να δείτε videos από όλες τις ημέρες της έκθεσης στο youtube στο link που ακολουθεί: http://www.youtube.com/watch?v=NHvgzsK2d6E&feature=related. Για περισσότερες λεπτομέρειες και φωτογραφίες από τις εκδηλώσεις, πατήστε το «περισσότερα».

Κατηγορία Νέα

Νίκης 34,